EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

Her Pazar 15:15

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

HAYTA İSMAİL DÜNDEN BUGÜNE’NİN KONUĞU

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların konuk olduğu Dünden Bugüne’nin bu haftaki konuğu ünlü sinema oyuncusu Ahmet Arıman oluyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu programdaki konuğu Hababam Sınıfı filmleriyle şöhrete kavuşan ‘Hayta İsmail’ lakaplı Yeşilçam oyuncusu Ahmet Arıman olacak. Hababam Sınıfı filminin çok özel olduğunu belirten Arıman, yeni çekilen filmlerle Yeşilçam yapımlarını karşılaştırdı.

Adile Naşit’ten Münir Özkul’a kadar birlikte rol aldığı usta oyuncuların setteki samimi hallerinden bahsedecek olan Ahmet Arıman, kendi dününü ve bugünü anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her pazar saat 15.15’te Ülke TV’de.

xxx
DÜNDEN BUGÜNE SANATA ADANAN HAYATLAR
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçılar, Eda Özdemir ile Dünden Bugüne’de hayata ve sanata dair yaşanmışlıklarını anlatıyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Söyledikleri şarkılarla yüreklere merhem olmuş ses sanatçılarından usta kalemlere ve ünlü oyunculara kadar birçok ismin geçmişe dair mücadele dolu hayat hikayeleri Dünden Bugüne’de ekranlara geliyor.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Pazar saat 15:15’de Ülke TV’de.