EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

Her Pazar 15:15

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

28 Kasım 2020 Cumartesi

OSMAN SINAV: “YAPTIĞIM İŞLERİN İÇİNDE EN SEVDİĞİM İŞ EKMEK TEKNESİ’YDİ”

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların konuk olduğu Dünden Bugüne’de Osman Sınav’ın hayatı ikinci bölümüyle devam edecek.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Türk sinemasının usta yapımcısı ve yönetmeni Osman Sınav hayatına dair bilinmeyenleri Dünden Bugüne’de anlatmayı sürdürecek.

Bu zamana kadar yaptığı bütün diziler ve filmler arasında kendisinin en sevdiği işin Ekmek Teknesi olduğunu belirten Osman Sınav “Sadece Ekmek Teknesi’ni yapmış olsam bile bu mesleği yapmaya yeterli” diyerek dizinin kendisi için önemine değinecek.

Ünlü yönetmen Osman Sınav Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi izleyenlerin büyük beğenisini kazanmış dizilere benzer yeni bir projeyi hayata geçirmeyi istediğini de söyledi.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.
xxx
DÜNDEN BUGÜNE SANATA ADANAN HAYATLAR
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçılar, Eda Özdemir ile Dünden Bugüne’de hayata ve sanata dair yaşanmışlıklarını anlatıyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Söyledikleri şarkılarla yüreklere merhem olmuş ses sanatçılarından usta kalemlere ve ünlü oyunculara kadar birçok ismin geçmişe dair mücadele dolu hayat hikayeleri Dünden Bugüne’de ekranlara geliyor.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Pazar saat 15:15’de Ülke TV’de.