EN İYİSİ GEZMEK

24 Mayıs 2020, Pazar

SOSYAL MESAFELİ İFTAR SOFRASI 

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen, En İyisi Gezmek programıyla Pazar günlerini şenlendiriyor. Harun Şen bu hafta Kastamonu’da bir ailenin bahçesinde verdiği iftara konuk olacak.

Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Harun Şen bu hafta, yüreğini ve sofrasını misafirlerine açan Kastamonu’da bir ailenin iftar sofrasına misafir olacak. Sosyal mesafe kurallarına uyularak bahçede yapılan iftarda, Kastamonu’ya özgü yemeklerin tadına varılacak. Şen, her fırsatta salgın sürecinde dikkat edilecek temizlik önlemlerini yinelerken, oto yıkama merkezine gidip kendini dezenfekte ettirecek. 

Programda ayrıca Harun Şen İstanbul’da bir restorana gidecek ve salgından sonra alınan önlemleri, yeni masa düzeni hakkında bilgi alacak.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti En İyisi Gezmek 20:00’de Ülke TV’de…

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.