EN İYİSİ GEZMEK

17 Ocak 2021, Pazar

EN İYİSİ GEZMEK SINDIRGI’NIN DOĞAL VE TARİHİ GÜZELLİKLERİNİ EKRANA TAŞIYOR

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen bu hafta Marmara ve Ege bölgelerinin güzelliklerini barındıran Balıkesir Sındırgı’dan renkli görüntülerle evlere konuk olacak.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’nun görülmesi gereken bölgelerini gezerek ekrandaki yerini alıyor. Harun Şen bu hafta Balıkesir’e bağlı Sındırgı’da sağlık ve kozmetik sektöründe kullanılmak için ekilen tütün hasadına katılacak ve çalışan emekçilerle sohbet edecek. Kıpkırmızı çilekleriyle meşhur Sındırgı’da tarlaya girecek olan Şen dalından çilek toplayacak ve tadına bakacak.

Harun Şen programda ayrıca “Salatalıkta liderliği ele geçirdik” sözleriyle iddiasını ortaya koyan Sındırgı Belediye Başkanı ile birlikte kornişon salatalık hasadı yapacak.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” her Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

xxx
EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.