EN İYİSİ GEZMEK

EN İYİSİ GEZMEK

22 Ocak 2022, Cumartesi

EN İYİSİ GEZMEK GAKGOŞ DİYARI ELAZIĞ’DA

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen’in sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek bu hafta Harput Kalesi’nin eteklerinde kurulan Elazığ’dan ekranlara gelecek.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’dan doğal güzellikleri ve Anadolu halkının eğlenceli görüntülerini ekrana taşıyor. Harun Şen bu hafta Elazığ şehir merkezinden evlere konuk olacak. İlk olarak merkezde bulunan bir lokantaya giden En İyisi Gezmek ekibi, Elazığ usulü kelle paça çorbasının tadına bakacak. Daha sonra Balakgazi Parkı’na giden Harun Şen, Harput Cam Seyir Terası’ndan Elazığ’ın tarihi manzarasını seyredecek.

Programda ayrıca köyde Hamit ve Aysel Hancı çiftiyle karşılaşan En İyisi Gezmek ekibi, Hancı çiftinin altmış yıllık acı tatlı evlilik hikâyelerini Ülke TV ekranlarından izleyicilere aktaracak.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” Cumartesi ve Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

xxx

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.