İNCE FİKİR

11 Nisan 2021, Pazar

EMEKLİ AMİRALLERİN YAYINLADIĞI BİLDİRİNİN ARKA PLANINDA NE VAR?

Gazeteci Fadime Özkan ve AK Parti Milletvekili Avukat Özlem Zengin gözden kaçan mevzuları ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor. İnce Fikir’de bu hafta, Türk siyasetindeki sıcak gündem değerlendirilecek.
Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programa TBMM Dışişleri Komisyon Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç konuk olacak.
İnce Fikir bu hafta “Emekli amirallerin yayınladığı bildirinin arka planında ne var? Muhalefetin muhtıraya tavrı neden sorunlu? AB liderlerinin Ankara ziyaretinden hangi sonuçlar çıktı? Kanal İstanbul Türkiye’ye ne kazandıracak?” sorularına cevap aranacak.
Gündeme dair konuların uzman konukların katılımıyla ele alındığı İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında…

xxx
İNCE FİKİR

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Fadime Özkan ve Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konu imbikten geçiyor ve “İnce Fikir”e dönüşüyor. Programda gündemi oluşturan olaylar, kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor.

Fadime Özkan ve Özlem Zengin hayatı ve hakikati ıskalamak istemeyenlerin programı İnce Fikir’de her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam ediyor.

Gündeme dair konuların, gözden kaçan mevzuların kadın gözüyle değerlendirildiği ‘İnce Fikir’ her Pazar Ülke TV’de…

İnce Fikir programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz…