EN İYİSİ GEZMEK

EN İYİSİ GEZMEK

16 Ekim 2021, Cumartesi

EN İYİSİ GEZMEK BATI KARADENİZ’İN İNCİSİ BOLU’DA

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen’in sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek bu hafta doğal güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Bolu’dan ekranlara gelecek.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’dan doğal güzellikleri ve Anadolu halkının eğlenceli görüntülerini ekrana taşıyor. Harun Şen bu hafta köklü bir tarihe sahip olan Bolu’dan evlere konuk olacak. En İyisi Gezmek ekibi ilk olarak Seben Gölü’nde keyifli bir kahvaltı yapacak. Daha sonra bir alabalık tesisine giden Harun Şen, tesis sahibi Ayhan Bey ile balık tutup lezzetli alabalığın tadına bakacak.

Programda ayrıca Kocabıyık lakaplı İbrahim Amca ve 60 yıllık eşi Fatma Teyze’nin evine misafir olan En İyisi Gezmek ekibi, yaşlı çift arasındaki tatlı atışmaları izleyicilere aktaracak.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” Cumartesi ve Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

xxx

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.