İNCE FİKİR

29 Kasım 2020, Pazar
YAŞADIĞIMIZ ÇAĞ AİLEYİ NASIL ETKİLEDİ?
Gazeteci Fadime Özkan ve AK Parti Milletvekili Avukat Özlem Zengin gözden kaçan mevzuları ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor. İnce Fikir’de bu hafta, toplumun temel taşı ailesi konusu masaya yatırılıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programa bu hafta Yazar Cihan Aktaş ve Anadolu Aile ve Kadın Derneği (AKADDER) Başkanı Rabia Aldemir konuk olacak.

İnce Fikir bu hafta “Yaşadığımız çağ aileyi nasıl etkiledi? Sürekli değişen dünyada ailenin yeri ne olmalı? Aile fertlerinin birbirine karşı sorumlulukları nelerdir? Ailenin korunması ve güçlendirilmesi için ne yapılmalıdır?” sorularına cevap aranacak.

Gündeme dair konuların uzman konukların katılımıyla ele alındığı İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında…

xxx
İNCE FİKİR

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konu imbikten geçiyor ve “İnce Fikir”e dönüşüyor. Programda gündemi oluşturan olaylar, kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor.

Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamak istemeyenlerin programı İnce Fikir her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam ediyor.

Gündeme dair konuların, gözden kaçan mevzuların kadın gözüyle değerlendirildiği ‘İnce Fikir’ her Pazar Ülke TV’de…

İnce Fikir programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz…