BELGESEL ''ÜLKE'NİN ÇOCUKLARI''

02 Aralık 2023, Cumartesi

İSTANBUL’DA YAŞAYAN İPEK, ÜLKE’NİN ÇOCUKLARI’NA ANLATIYOR

Hayatı çocukların gözünden ekranlara yansıtan “Ülke’nin Çocukları”, yurdun dört bir yanında farklı hayatlar yaşayan çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerekonların hayat hikayelerini izleyenleri ile paylaşıyor. “Ülke’nin Çocukları” bu hafta, İpek Yıldırım’ın yaşantısını kendisinden dinliyor.

Hayata çocukların penceresinden ışık tutan program “Ülke’nin Çocukları”, yaşam serüvenine yeni başlamış çocukların hayata dair edindikleri deneyimleri, arkadaşlıkları, oynadıkları oyunları, yaptığı aktiviteleri, aile içindeki rollerini ve günlük yaşamını Ülke TV ekranlarına taşıyor. “Ülke’nin Çocukları” bu hafta, İstanbul’da yaşayan İpek’in yaşantısını ve hayallerini ekranlara taşıyacak. Öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seven İpek’in voleybol ve piyano tutkusu, bu etkinliklere başlama hikayesi “Ülke’nin Çocukları”nda yer alacak. Uzay bilimlerinin ilgisini çektiğini söyleyen İpek, en büyük hayalini “Ülke’nin Çocukları”nda anlatacak.

Ülkemizin değerli sermayesi çocukların hayata açılan renkli penceresini izleyicilerine yansıtan “Ülke’nin Çocukları”, her Cumartesi saat 17:00 ve her Pazar saat 15:15’de Ülke TV’de…

***

ÜLKE’NİN ÇOCUKLARI, BAMBAŞKA HAYAT HİKAYELERİNİ ÇOCUKLARDAN DİNLİYOR

Türkiye’nin her köşesinden farklı şartlar altında doğan çocukların hayat hikayesini ekranlara taşıyan Ülke’nin Çocukları, çocuk kalplerin masum duygularını, hayallerini, yaşantılarını bizzat çocuklardan ve ailelerinden dinliyor. “Ülke’nin Çocukları”, yaşam serüvenine yeni başlamış çocukların hayata dair edindikleri deneyimleri, arkadaşlıkları, oynadıkları oyunları, yaptığı aktiviteleri, aile içindeki rollerini ve günlük yaşamını konu ediyor.

Hayata çocukların penceresinden ışık tutan program “Ülke’nin Çocukları”, yurdun dört bir yanında farklı koşullarda yetişen, okuyan, hayallerinin peşinden giden, zorluklar altında yaşam sürdüren çocukların hikayelerini izleyenleriyle paylaşıyor. “Ülke’nin Çocukları” kimi zaman ağaçların gölgesinde yetişen bir çocuğun hikayesini, kimi zaman programlama dilini öğrenen bir çocuğu, kimi zaman da hayatın yetişkin bir bireye çevirdiği çocukların hikayesini Ülke TV ekranlarına getiriyor.

Ülkemizin değerli sermayesi çocukların hayata açılan renkli penceresini izleyicilerine yansıtan “Ülke’nin Çocukları”, her Cumartesi saat 17:00 ve her Pazar saat 15:15’de Ülke TV’de…