GÖNÜL İŞİ

GÖNÜL İŞİ

Her Cumartesi 14.15

GÖNÜL İŞİ

NESLİHAN HANIM VE ALİ BEY’İN İYİLİK DOLU HİKAYELERİ GÖNÜL İŞİ’NDE

‘Tek başına ordu’ denilen, etrafındaki insanlara faydalı olmak için karşılıksız çaba sarf eden insanların yaptıkları Ülke TV’de… Gönül İşi’nde bu hafta Kapı Uluslararası İnsani Yardım Derneği Kurucusu Neslihan Dural ve İstanbul Kemah Spor Kulübü Başkanı Ali Cantürk’ün gönül işi ekrana gelecek.

Eğitimci Yazar Ahmet Durkaya Ülke TV ekranlarında gönüllere dokunan insanları, izleyicilerle tanıştırıyor. Programda bu bölüm ilk olarak Kapı Uluslararası İnsani Yardım Derneği Kurucusu Neslihan Dural’ı ziyaret edecek. “Hepimizin mutlaka karşı tarafı mutlu edecek bir şeyleri vardır, sadece bunu keşfetmemiz gerekiyor” diyen Dural, yaklaşık yirmi yıldır yardım organizasyonlarının içinde bulunduğunu ve kurduğu yardım derneğiyle uluslararası alanda yaptığı yardımları Gönül İşi’nde anlatacak.

Programda ayrıca İstanbul Kemah Spor Kulübü Başkanı Ali Cantürk ile görüşen Gönül İşi ekibi, Cantürk’ün küçük yaşta kötü alışkanlıklar edinen çocukları futbol sayesinde hayata kazandırma hikâyesini kendisinden dinleyecek.

Dünyadaki tüm kötülüklere inat iyi şeyler olsun diye canla başla, karşılıksız çaba gösterenlerin hikâyesi Gönül İşi, Ahmet Durkaya’nın sunumuyla her Cumartesi 14.15’de Ülke TV’de.

xxx
Eğitimci Yazar Ahmet Durkaya Ülke TV ekranlarına yepyeni bir programla gönüllere dokunan insanları, izleyicilerle tanıştırmaya geliyor. Hiç tanımadığı halde kötü alışkanlığı olan birisini kurtaranlar, çocukların hayalleri için uğraşanlar, yaşlıların tırnaklarını, saçlarını keserek onlara karşılıksız hizmet edenler, sakat sokak hayvanlarına aparat yaparak yürümeleri için yardımcı olanlar ve daha niceleri… Dünyaya iyilik yaymayı hedefleyen yüce gönüllü insanların hayat hikayeleri Gönül İşi ile izleyiciye aktarılıyor.

Dünyadaki tüm kötülüklere inat iyi şeyler olsun diye canla başla, karşılıksız çaba gösterenlerin hikayesi Gönül İşi, Ahmet Durkaya’nın sunumuyla her Cumartesi 14.15’de ÜLKE TV’de.