Biral Şef'le Lezzet Kervanı

Biral Şef'le Lezzet Kervanı

Her Pazar - 10:10

Biral Şef'le Lezzet Kervanı

Biral Şef’le Lezzet Kervanı – 3 Eylül 2023

ANADOLU MUTFAĞININ SEÇKİN LEZZETLERİ BİRAL ŞEF’LE LEZZET KERVANI İLE ÜLKE TV’DE

Yılların lezzet ustası Biral şef, Anadolu ve dünya mutfağından eşsiz tatlarla Ülke TV izleyicisiyle buluşuyor. Öncelikle doğup büyüdüğü toprakların dillere destan lezzetlerini en usta şekilde pişirmek için Adana’da sürekli araştırmalar yapan Biral Şef’in 28 yıllık mutfak deneyimi ve kendine has yorumu Ülke TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Unutulmaya yüz tutmuş lezzetleri, coğrafi işaretli tatları Anadolu’dan Dünya mutfağına kadar araştırmayı amaç edinmiş Biral Şef, izleyicileri gastronomik alanda öncü olacak konularla Lezzet Kervanı’nda macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Ülke TV ekranlarının yeni programı Biral Şef’le Lezzet Kervanı, unutulmaya yüz tutmuş lezzetleri, çok özel tarifleri, Türk mutfağının benzersiz yemeklerini izleyiciye aktaracak.

Sadece tanıtmakla yetinmeyen aynı zamanda gençlere eşsiz kültürel lezzetleri aktarmayı görev edinmiş Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği Adana Şube Başkanlığı görevini üstlenen Biral Serttaş, Lezzet Kervanı’nda lezzetin peşine düşecek.

Anadolu’nun benzersiz lezzetleri, dünya mutfağından çok özel tarifler Biral Şef’le Lezzet Kervanı ile her Pazar saat 10.10’da Ülke TV’de…