HAFTANIN RAPORU

HAFTANIN RAPORU

Her Pazar 22:30

HAFTANIN RAPORU

09 Ağustos 2022, Salı

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI VEDAT BİLGİN HAFTANIN RAPORU ÖZEL’DE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Prof. Dr. Mehmet Şahin’in yorumlarıyla ekrana gelen Haftanın Raporu bu hafta çok özel bir programla izleyici karşısına çıkacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Haftanın Raporu Özel’de soruları yanıtlayacak.

Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler, siyaset kulislerinde yaşananların masaya yatırıldığı Haftanın Raporu bu hafta özel bir programla ekrandaki yerini alacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in konuk olacağı Haftanın Raporu Özel’de merak edilen konular ele alınacak. Bilgin, dünyada yaşanan siyasi krizleri, Türkiye’nin bu krizlere karşı aldığı önlemleri, bağımsızlaşma yolunda alınan kararlarI, ülke ve dünya gündeminde yaşananları Haftanın Raporu Özel’de değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Prof. Dr. Mehmet Şahin soracak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin yanıtlayacak. Haftanın Raporu Özel Salı 21:00’de Ülke TV’de…

****

HAFTANIN RAPORU ÜLKE TV’DE

Türkiye’de ve dünyada son bir hafta içerisinde yaşanan siyasal, ekonomik ve sosyal olayların masaya yatırıldığı Haftanın Raporu, Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz’ın sunumu Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Prof. Dr. Mehmet Şahin’in yorumlarıyla her Pazar Ülke TV’de.

“Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler… Siyasette ve sosyal hayatta yaşananlar… Tarih, kültür ve uluslararası politikadaki önemli gelişmeler… Siyaset, güvenlik, uluslararası gündem, yerel gündem. Hepsi ve daha fazlasının konuşulacağı Haftanın Raporu gündemdeki önemli gelişmeleri derinlemesine inceliyor ve tartışıyor.

Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz’ın moderatörlüğünde Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Prof. Dr. Mehmet Şahin’in görüşleriyle destek verdiği Haftanın Raporu her Pazar saat 22:30’da Ülke TV’de.