SEVİLAY SUNGUR İLE ELİMİN BEREKETİ

SEVİLAY SUNGUR İLE ELİMİN BEREKETİ

Cumartesi - 13:15

SEVİLAY SUNGUR İLE ELİMİN BEREKETİ

Sevilay Sungur İle Elimin Bereketi – 22 Temmuz 2023

21 Ocak 2023, Cumartesi

MEYVELERLE TATLANDIRILAN YEMEKLER SEVİLAY SUNGUR İLE ELİMİN BEREKETİ’NDE

Ülke TV ekranlarının yeni programı Sevilay Sungur ile Elimin Lezzeti, Türk mutfağının dillere destan lezzetlerini ekrana taşıyor. Gastronomisiyle ön plana çıkan Türk kültüründe dünyaya açılmış sayısız lezzetlerden yeni tanışılacak lezzetlere kadar birçok özel tarif Sevilay Sungur ile Elimin Bereketi programında Ülke TV’de yer alıyor. Elimin Bereketi programı bu hafta İstanbul, Göztepe’de Neslihan Hanım’ın mutfağına konuk oluyor.

Sevilay Sungur Türkiye’nin bereketli topraklarında yetişen bitkilerin maharetli ellerde buluşmasıyla ortaya çıkan birbirinden ilginç lezzetler Elimin Bereketi programıyla mutfaklara taşıyor. Yılların bilgi birikimiyle yapılan ve her biri damakları şenlendiren tariflerin paylaşıldığı, paylaştıkça çoğaldığı Elimin Bereketi programı farklı yerlerden farklı mekânlara konuk olarak Sevilay Sungur’un içten sunumuyla izleyicisi ile buluşuyor. Elimin Bereketi’ nde bu hafta Sevilay Sungur, Neslihan Hanım’ın İstanbul Göztepe’de bulunan mutfağına konuk oldu. Sevilay Sungur, misafirperver Neslihan Hanım’la birlikte Perişan poğaça ve birçok lezzete birlikte imza attı. Yemeklerde meyve kullanmayı da tercih eden misafirperver Neslihan Hanım, Sevilay Sungur ile yaptığı yemeklerle lezzetli bir sofra hazırladı.

Sevilay Sungur ile Elimin Bereketi Türkiye’nin farklı ve güzel noktalarından eşsiz birçok tarifle her Cumartesi 13:15’de Ülke TV’de…

SEVİLAY SUNGUR İLE ELİMİN BEREKETİ ÜLKE TV’DE

Sevilay Sungur ile Elimin Lezzeti, Türk mutfağının dillere destan lezzetlerini ekrana taşımaya geliyor. Gastronomisiyle ön plana çıkan Türk kültüründe dünyaya açılmış sayısız lezzetlerden yeni tanışılacak lezzetlere kadar birçok özel tarif Sevilay Sungur ile Elimin Bereketi programında Ülke TV’de yer alıyor.

Sevilay Sungur Türkiye’nin bereketli topraklarında yetişen bitkilerin maharetli ellerde buluşmasıyla ortaya çıkan birbirinden ilginç lezzetler Elimin Bereketi programıyla mutfaklara taşıyor. Yılların bilgi birikimiyle yapılan ve her biri damakları şenlendiren tariflerin paylaşıldığı, paylaştıkça çoğaldığı Elimin Bereketi programı Sevilay Sungur’un içten sunumuyla her Cumartesi 13:15’de Ülke TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Sevilay Sungur ile Elimin Bereketi Türkiye’nin farklı ve güzel noktalarından eşsiz birçok tarifle her Cumartesi 13:15’de Ülke TV’de…